Reference

Dobrý den Radko a Katko Urbanová :-) Chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc při léčbě IVF, kdy jsem u Vás absolvovala cvičení, mobilizace apod. Jsem šťastná, že Vám můžu sdělit, že poslední pokus transferu (den, kdy jsem u Vás naposledy byla na cvičení a mobilizaci kostrče) vyšel a čekáme miminko. Jsem ve 13. týdnu těhotenství a vše vypadá dobře. Ještě jednou děkuji Vám oběma za perfektní přístup, za pomoc, protože věřím, že jsme to vše "skloubily" dohromady a za to, že jsem se u Vás vždy cítila moc dobře a příjemně. Děkuji. Přeji Vám moc a moc spokojených klientů. S pozdravem, L.J.

L.J.

Milá Ráďo, jsi opravdu skvělá... Vůbec Tě OSOBNĚ neznám, ale kdyby bylo na světě více lidí, jako jsi Ty, hned bychom měli všichni super skvělou náladu a celý svět by se jen smál... Trávím čas s negativním člověkem a funguje to přesně taky tak - stala se ze mě osoba zakyslá, negativní, protivná, bez úsměvu a pozitivního přemýšlení... Co jsem Tě poznala a začala "chodit" mezi lidi, kteří jsou "veselí", hned jsem poznala změnu. Ty jsi mě navíc díky NLP nasměrovala, co se svým životem udělat... Musím říci, že jsem nevěřila, že by mi mohlo cokoliv pomoci, protože jsem se ocitla na dost "ledovém" bodě, kdy se člověk potřebuje odrazit od země a vstát, ale neví jak... Děkuji, že jsi mi ukázala tu cestu... Celý život jsem nebyla nemocná, neměla jsem ani jednu z dětských nemocí... a to se nacházím už ve středním věku svého života. Avšak za poslední 2 roky jsem začala nemocnět a všechno, jako by se na mě lepilo a visel nademnou černý mrak... Po Tvém druhém sezení jsem nemohla uvěřit tomu, že mi jedna z bolestí těla zmizela... Negativní psychika člověka dělá ŠKODY na lidském těle a naopak to POZITIVNÍ dělá opravdu zázraky... Stále to nechápu, tohle můj mozek nepobírá :) :) :), ale moc Ti děkuji... :) Nejvíce jsem vděčná za to, že jsem Tě potkala a Ty jsi mi mohla pomoci se podívat na svět trochu jinak, než ve kterém žiji a nacházím se a trápím... Když na sobě budu dál pracovat, budu tak šťastná a spokojená, jako jsi mě viděla, když jsem od Tebe odcházela... Je jedno rozhodující... Kdo k Tobě jde, musí SÁM chtít... a Ty dokážeš pomoci... jsi úžasná, skvělá, báječná, jedinečná, super, hyper, mega, giga... prostě briliantně nepojmenovaně VÝJIMEČNÁ... v tom, co děláš, jsi ORIGINÁL... a nikdo už nemůže být lepší, než TY :) :) :) Anonymní NLP klientka

Ahoj Radko, jestli takhle funguje s Tebou fffšechno, tak mi ještě vyčaruj několik miliónů na účtě, ať si jen cestuji a užívám volna... a nemusím ani pracovat... :) :) :) Zdá se, že je všechno super... a nevím, jak jsi to dokázala, ale o kolenách dneska vůbec nevím... (jako, že ta bolest z obou kolen je pryč) :) Nooo a na Petra :) jsem včera myslela nějak moc... v noci před spaním jsem "znásilňovala" svůj mozek, že mi hrabe, že jak se ráno probudím, tak abych na něj už nemyslela... klasika... první, na co jsem si vzpomněla... byl ON... :) - ale v klidu... hooodně dneska makám, tak nemám čas na nic jinýho, jen na práci... :) - jsem vysmátá... :) Takže, prosím ještě ty milióny... :) :) :) Děkuji moooc, jsi fakt úžasná!!! Kate

K.B.

Radko, chci ti napsat, ze po nasem NLP sezeni se citim daleko vice uvolneneji, normalne spim a moje obavy z nastavajiciho pracovne-pravniho sporu, ktere me ovladaly pri kazde me cinnosti, vnimam s daleko vetsim nadhledem a klidem. Jeste bych se rad sesel a zapracoval na te chronicke bolesti lokte. Celkove me prijde tvuj NLP koučink skvelou nadstavbou temer vseho, je to vubec mozny?

Karel Pecha

Dobrý večer Rady :) Dnes mi dorazila knížka na doporučení od vás Mysl je mocný lékař a jen ji hltam, tak jsem si hned vzpomela na vás, že napíši. První 2-3 dny po tom co jsem byla u vás to byl takový blázinec v hlavě a postupem času to zaclo dosedat. Vse co se odehrávalo jsem řekla mamine. Řekla jsem ji i vse co me bolelo a co vse spoustelo bolesti. Mamina se jaksi otevřela, plakala a řekla mi něco málo o svem dětství a dospívani a v tu chvíli mi došlo, že bych ji vůbec neměla jako člověka soudit a jen ji přijmout, aby me to dal nenicilo. Dohodly jsme se,že se jeden den sejdeme a uděláme si takovou duchovní hodinku :) a vse si povykladame. I to me hřeje protoze už jen to je pokrok. Začínala jsem si pomalu uvědomovat co me brzdi v mym rozletu...byla to prace taky. Nebyla jsem tam stastna, chodila jsem tam s odporem a vlastně to jen brala jako momentální obživu. Pak jsem do vesmíru vypustila přání, že chci svoji vysněnou práci a dal se tim nezabyvala, neresila, jen čekala. Dala jsem v práci výpověď a zrovna ten den mi odpověděli na inzerát, že me zvou na pohovor zrovna na tu vysněnou práci :) Jdu tam zítra! Takže - cítím se skvěle! Najednou mi spadl takový kámen ze srdce když jsem od tama odešla, z prace ktera me neskutecne stresovala a nijak jsem se tam dal nerozvijela. S mámou děláme taky velke pokroky. Mluvila jsem i s bráchou a ten najednou jak kdyby se lusklo prsty, možná moji změnou chování, tak me bere jako dospělou osobu. Chci Vam moc poděkovat! Byla jste uzasnej hnací motor k mojí proměně a rozkvětu. Mela jsem dnes potřebu vam vse sdělit a moc poděkovat! :) Krásný večer Petra Ševčíková

Petra Ševčíková

Drahá Radko, rozhodla jsem se Vám s odstupem 3 měsíců napsat, jak se mi po našem sezení daří. Musím říct, že co se týče mých problémů s opakujícími se záněty močových cest, mám klid. Po celé 3 měsíce se neobjevilo jediné zařezání nebo jakýkoliv jiný problém. Můj život je o tolik šťastnější. Nemusím se bát, že i taková banalita jakou je sex by mě mohla na další den "vyřadit z provozu". S klidem chodím do wellness a to bez sebemenších obav z infekce. Je pravda, že pořád jsem trochu strašpytel, ale už mě to neohrožuje na zdraví a za to jsem Vám neuvěřitelně vděčná a nikdy Vám to nezapomenu! Patří Vám mé tisíceré díky! Doufám, že se Vám daří dobře a užíváte si každý den tak jako já. :) Mějte se krásně!

V.B.

"49km, 78 prekazek, vice jak 8 hodin na trati, 4.misto v zenach, jen tri borci prede mnou z nasi cele group, nekteri ani zavod nedokoncili😃 vse fungovalo, kolena vydrzely do cca 42km, pak se malinko ozvaly, ale na to mely pravo😂 neprej si videt, co ty tejpy zazily za praseciny a vydrzely😊 Dekuji😙 Tusim ze Sientaka mas co nevidet u tebe na "opravu", potkali jsme se na 16km a skucel😂😂😂"

Martina Dvořáková

"Jitko a Radko, moc děkuji oběma za pomoc se zraněným ramenem. Ze začátku jsem kvůli bolesti ramene nemohl spát. Nyní jsem na tom lépe než před zraněním."

Filip Vaníček

"Dobrý den Rady, nevím jestli si na mě ještě budete pamatovat, před dvěma roky jsem k Vám začala chodit na NLP a chvilku na Mojžíšovku kvůli otěhotnění. Před rokem za zadařilo a od 4.4.2016 máme krásnou holčičku Klárku. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat (cítím, že velkou zásluhu na tom máte právě Vy) a pochlubit se malou. :) Katka"

Pacientka po absolvování NLP poradenství a cvičení dle Mojžíšové

"Ahoj Radko, jsem zpět. Zdravý, unavený ale šťastný, že jsem dokončil a užil si nejintenzivnější den v horách. Chtěl jsem Ti poděkovat, minimálně jsem zvládl břicho, myslím že to bylo o dýchání a o dalších věcech popovídáme. Děkuji " Ondřej Válek

Ondřej Válek, ultramaratonský běžec

1 2 3